top of page

Event grup buy

Public·33 members

Dukla Vlašim koukněte se 01/12/2023 Volný, uvolnit

10. 11. 2023 — Vyškov Dukla koukněte se živě 11 listopadu 2023 31. 10. 2023 — FK Dukla Praha – MFK Vyškov. 0:0. pred zápasom (-:-). (((FOTBAL#))) Vlašim ...

Pavel Moulis si v dev�t� minut� navedl m�� do soupe�ova v�pna a po n�kolika kli�k�ch vyst�elil. Ofenzivn� k��deln�k �luto�erven�ch oraz�tkoval ty� Vla�imi, s n�slednou dor�kou neusp�l Barac. Pra�any tato neprom�n�n� p��le�itost velmi brzy mrzela. O dv� minuty pozd�ji byl jeden z dom�c�ch hr��� faulov�n v pokutov�m �zem� a Vla�im kopala penaltu. K t� se postavil Ebrima Singhateh, kter� zam��il do protipohybu ��ov��ka. Sv��enci tren�ra Hysk�ho byli i nad�le p�i chuti. Ve �trn�ct� minut� se Vla�im dostala do rychl�ho proti�toku po lev� stran�. Barnab� ve snaze obst�elit ��ov��ka o kousek minul vzd�len�j�� ty�ku Dukly. 67' Rohový kop Dukly nakonec zakončil Matějka, ale Vágner byl připravený. 65' Červenka se snažil využít dlouhého centru, ale Nogha jej ubránil. 64' ze hřiště odchází Jiří Hrubeš, přichází Štěpán Šebrle. Centr od rohového praporku odvrací hostující obrana. 63' Heppner odcentroval, Suchan míč zpracoval pro Johna a jeho střelu Rada vytěsnil na rohový kop! 62' Na druhé straně v obraně výborně zasáhl Nogha a uklidnil nebezpečí ve svém vápně. 59' Rohový kop a po něm měla Vlašim dvě slibné šance, ale Rada nyní zachránil svůj tým! 57' Vlašim právě vstřelila branku! DENIS VALA dostal krásný centr za obranu a sám před Radou proměnil! 56' Hosté se snažili využít dalšího zaváhání domácích v rozehrávce, ale Moulis měl k míči daleko. 25' Moulis je jedním z nejaktivnějších hráčů Dukly, ale jeho střela nyní postrádala přesnost. 22' Hosté měli zajímavou akci ve vápně domácích, ale nikdo se nedokázal dostat včas k míči a přesněji zamířit. Nakonec končí nepřehledná situace odkopem od branky Matyáše Vágnera. 20' Domácí Svoboda v ofsajdu. 17' Sledujeme zatím vyrovnaný fotbal a oběma celkům dělá určité problémy těžký terén. 15' John se na pravé straně odpoutal od obránce a poslal do vápna krásný centr, ale do míst, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. 14' Moulis nyní nachytán v ofsajdovém postavení. 12' Onije si nyní počínal v souboji s Červenkou ve vlastním pokutovém území dosti neopatrně. Hosté se dožadovali penalty, ale sudí Kotala jednoznačně ukazoval, že pískat se nebude. FK Dukla Praha | Report� ze z�pasu: Vla�imSv��enci Petra Rady zav�tali v r�mci dvan�ct�ho kola FORTUNA:N�RODN� LIGY do Vla�imi. Dom�c� modrob�l� si brzy vypracovali veden� a v polo�ase vedli o dv� branky. Po zm�n� stran nejprve sn�il Luk� Mat�jka, po t�et� brance dom�c�ch p�idal dal�� kontaktn� g�l Kozel. To v�ak bylo ze strany Pra�an� v�e, Dukla tak odj�d� z Vla�imi bez bod�. 12. kolo, sobota 7. 10. Vlašim - Dukla | ONLINE | 15. 4. 2023 16:30 | Fotbalová národní liga 2022/2023 | ŽIVĚ90+2' Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Jiří Piroch. 90' Nastavují se 4 minuty. 89' Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Filip Havelka). 87' Vlašim se snaží ze všech sil, ale Dukla si nyní v obraně počíná dobře a nepouští domácí k zakončení. 84' Snahu domácích nyní zastavuje ofsajd. 83' ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Lukáš Buchvaldek, ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází Jiří Hudec. 82' Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Ladislav Janda. 80' Centr na zadní tyč si chytil Rada a rychle vyhazuje dlouhý míč na Havelku, ale ten celou akci zbrzdil. [Fotbal@] Dukla Chrudim Přímý přenos 21 října 2023 21. 10. 2023 — koukněte se((Živý přenos TV-)) Teplice Vlašim přenos živě 1 července 2023((Volný, uvolnit>>>)) Příbram Dukla on-line přenosu 28. 06. [[ŽIVÝ ... Brank�� V�gner sice nohou te�oval st�elu, razantn� r�na ale nakonec propadla a� do vla�imsk� s�t�. Vla�im v �edes�t� t�et� minut� op�t odsko�ila na dvoubrankov� rozd�l. Po pr�nikov� p�ihr�vce se k m��i dostal Barnab� Lac�k, kter� lobem p�ekonal ��ov��ka. Dukla o p�r minut pozd�ji bleskurychle odpov�d�la a sn�ila z jej�ho pohledu na 2:3. David Kozel sklepnul u zadn� ty�e p�eta�en� centr p�esn� do odkryt� branky. Do konce utk�n� u� ��dn� branka nepadla tak� z toho d�vodu, �e Duklu v z�v�ru z�pasu n�kolikr�t podr�el brank�� ��ov��ek. Po reprezenta�n� pauze se sv��enci tren�ra Rady op�t p�edstav� na Julisce. [STREAMOVÁNÍ#] Vlašim Dukla koukněte se živě 07.10.2023 18. 8. 2023 — Živý přenos Dnes (VOLNÝ, UVOLNIT) Vlašim Vyškov [[[SPORT Opava Žižkov koukněte se živě 5 srpna 20 Dukla Chrudim Přímý přenos 29. Dukla ve snaze vyrovnat v�ce dr�ela m��, ale p�es p�ehu�t�n� st�ed Vla�imi se hostuj�c� hr��i �patn� prosazovali. Po p�l hodin� hry nav�c ude�ili dom�c� podruh�. Rychl� centr z prav� strany zav�ral na zadn� ty�i Petr Heppner, kter� napodruh� p�ekonal brank��e Dukly. Po zm�n� stran byl vid�t pokutov� kop tak� na druh� stran�. V p�tapades�t� minut� se k penaltov�mu punt�ku postavil Luk� Mat�jka. �ervenka (46. Zeronik), Hrube� (82. �koda), J. Je��bek, Kozel, Mat�jka, Moulis (88. Buchvaldek), Peterka, �ebrle (77. Doud�ra), Ullman (77. Vondr�ek). Branky: 11. Singhateh (pen. ), 30. Heppner, 63. Lac�k � 56. Mat�jka (pen. ), 67. Kozel, �K: 22. Sanneh � 44. M. �ervenka, 73. J. Je��bek, 83. Mat�jka, Rozhod��: Star� D., St�ely na br�nu: 6:3, St�ely mimo: 2:6, Rohy: 5:6. Koment��Host� z Prahy si hned v �vodu souboje vypracovali zaj�mavou p��le�itost. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 26. 10. 2023 — [sledovat živě*] Chrudim Opava přenos 07.10.2023 (HODINKY>>) Vlašim Jihlava koukněte se 2 září 2023 8. Dukla Příbram koukněte se 8 dubna 2023 ... 2023, 16:00, Stadion v Koll�rov� ulici, Vla�im | Z�pas ON-LINE FC Sellier & Bellot Vla�im FK Dukla PrahaFC Sellier & Bellot Vla�im:V�gner � Biegon (65. Toula), Breda, Heppner, Kulh�nek, Lab�k, Lac�k (65. �ubert), Musil (84. Badu Dankwah), Nogha, Singhateh (90+4. �miga), Sanneh (65. Pernica). FK Dukla Praha:��ov��ek � Barac, M. Jihlava Líšeň přenos živý 10/11/2023 Sledovat živě - Irish Dance 9. 11. 2023 — 2023 Živý přenos TV FK Dukla Praha Dukla, 29. FC SILON Atraktivní [SPORTOVNÍ TV*] Chrudim Třinec koukněte se 22 dubna 2023 Jihlava Líšeň ... [[[sledujte online##]]+] Žižkov Jihlava koukněte se živě 05/ | 4. 11. 2023 — 9. 2023 — (((živá tv>>>))) Dukla Varnsdorf koukněte se živě 6 srpna 20 5 Vlašim Dukla přenos živě... (ŽIVÝ PŘENOS<) Hanácká Slavia Vlašim ... FK Dukla Praha Po skoro dvou měsících venkovní zápas. Dukla se představí ve Vlašimi ⚽️ Přečtěte si preview https://bit.ly/PreviewVlasim. V sobotu 21. ��jna do Prahy p�ijede Chrudim. Ohlasy tren�r� Ji�� V�gner (FK Dukla Praha): Z�pas rozhodl prvn� polo�as, kdy jsme �patn�m v�konem Vla�imi umo�nili veden� 2:0. Hr�li jsme pohodln� a m�li �patn� pohyb. Chyb�la n�m aktivita sm�rem dop�edu, a tak jsme Vla�im nedonutili k ��dn� chyb�. Do druh�ho polo�asu jsme naopak vstoupili l�pe. Z penalty se n�m poda�ilo rychle sn�it stav utk�n�. Vz�p�t� jsme ale inkasovali z akce po na�� standartn� situaci. ((FOTBAL=)) Vyškov Dukla přenos živý 11/11/2023 před 21 hodi 11. 11. 2023 — před 21 hodinami — Vyškov Opava koukněte se živě 28 října 2023 Živý přenos 24. 4. 2023 přenosu 14(TELEVIZE>>>) Vlašim Dukla přenos živě. 79' Scuhanova rána zpoza vápna sražena na rohový kop. 77' Rigo pronikl do vápna a ještě zkoušel posunout míč na Suchana, který by dával do prázdné, ale rychleji se k míči dostali obránci hostujícího týmu! 74' Dukla právě vstřelila branku! Centr do vápna nedokázal Denis Vala odklidit a míč propadl k nohám ŠTĚPÁNA ŠEBRLEHO, který vrací vedení hostům. Dnešní utkání sleduje 565 diváků. 72' Tempo hry ze začátku poločasu postupně vyprchalo a po třetí brance se přeci jen hra uklidnila. 70' Odražený míč se snažil dostat do vápna jeden z hostujících hráčů, ale nakonec je máván ofsajd. 69' Na druhé straně vybojovala Dukla rohový kop. 68' Smejkal se snažil najít Suchana, ale k nejlepšímu střelci druhé ligy se míč nedostal. [[[ŽIVÝ PŘENOS=]^]] Vlašim Dukla přenos živý 7 října 2023 př 7. 10. 2023 — ((SLEDOVAT ŽIVĚ===)) Vlašim Chrudim přenos živý 29 července k-FNL ZT-Varnsdorf-Brno-20. (Hodinky!! ) Vlašim Dukla koukněte se živě 15 dubna 2023 ...